سبد خرید 0

درباره ما

درباره آوامهر

شفاف باشید، متفاوت باشید

آکادمی زبان آوامهر نخستین ارائه دهنده‌ی سیستم آموزش ترکیبی هایبرید شامل آموزش در کلاس به همراه آموزش آنلاین در فضای مجازی، در 20 شهریور ماه 1398 با افتتاح اولین شعبه در منطقه‌ی دامپزشکی تبریز آغاز به کار کرد. موسسه زبان آوامهر اکنون با سابقه‌ی درخشان به‌عنوان یکی از پیشگامان صنعت آموزش زبان در کشور ، پایبندی خدشه‌ناپذیر به اصول مشتری‌مداری و دانشجو محوری در فرآیند یادگیری به موازات کارآفرینی و ایجاد امنیت و رفاه شغلی برای بیش از 2000 نفر از بهترین مدرسین زبان‌های خارجی و 500 نفر از تواناترین مدیران، کارشناسان و کارکنان اداری و پشتیبانی، در مسیر ارائه‌ی خدمات برتر آموزشی به مردم عزیز میهن سرافرازمان موفق به اخذ 5 گواهینامه استاندارد جهانی ایزو 9001 در مدیریت کیفیت، ایزو 10002 در مدیریت شکایات مشتریان و ایزو 10015 در مدیریت و آموزش، ایزو 29991 در سیستم مدیریت یادگیری زبان و ایزو 29990 استاندارد سیستم کیفیت مراکز آموزشی، همچنین کسب نمایندگی تربیت مدرسین بین المللی زبان از دانشگاه‌های آکسفورد و کمبریج شده است.

اساتید آوامهر

موسسه زبان آوامهر همواره تلاش نموده تا از یک طرف با بهره‌گیری از  مقالات جدید و پژوهش‌های انجام شده در دانشگاه‌های معتبر ایران و جهان و از طرف دیگر با بررسی جامع کیفیت خروجی‌های دوره‌های تربیت مدرس برگزار شده در واحد جذب مدرسین، مناسب‌ترین و کاربردی‌ترین بستۀ آموزشی تربیت استاد زبان را تهیه نماید. این موسسه که با پشتوانه آموزشی دانشگاه آکسفورد در جهت تربیت مدرسان زبان در کشور قدم بر می‌دارد، اکنون شاهد فعالیت حدود 1200 مدرس در  شعبه‌های خود است. مربیانی که مسئولیت تعلیم هزاران دانشجو در سراسر کشور را بر عهده دارند و در حال حاضر بیش از 100 نفر از اساتید موفق به دریافت مدرک بین المللی CELTA  گردیده‌اند و کلیه اساتید پیوسته تحت آموزش‌های ادواری ضمن خدمت با هدف به‌روزرسانی و ارتقاء سطح کیفی آموزشی قرار می‌گیرند.

منابع آموزشی

به‌منظور دسترسی راحت‌تر دانشجویان به منابع آموزشی مورد نظر، اوامهر امکان خرید آنلاین کلیه‌ی کتاب‌های آموزش زبان انگلیسی و فرانسه از طریق فروشگاه اینترنتی آوامهر را فراهم آورده است. کلیه منابع آموزشی مورد استفاده در کلاس‌های آوامهر در این سایت با تخفیف ویژه موجود بوده و به‌صورت رایگان (در تبریز) و از طریق پست اکسپرس (به سراسر ایران) در زمان انتخابی زبان آموزان، برایشان ارسال می‌شود.
علاوه بر خرید کتاب، سایر محصولات آموزشی از جمله آزمون‌های جامع انگلیسی و فرانسه، ویدئوهای آموزشی، رمان و مجلات انگلیسی نیز در این فروشگاه اینترنتی عرضه می‌شوند.

15 استاد مجرب
1200 دانشجوی عضو سایت
700 ساعت ویدئو
72 دوره اموزشی
keyboard_arrow_up